Ridala Vallavolikogu 7. koosseisu alatised komisjonid

17.02.17

Arengukomisjon
Ott Liivlaid  - esimees,        e-post: Ott.Liivlaid@ridala.ee
Jaan Koppe - aseesimees,    e-post Jaan.Koppe@ridala.ee
Neeme Püss
Kalju Juurik
Anti Ratas
Reimo Nebokat
Matis Trei

Sotsiaalkomisjon
Raivo Õiglas - esimees, e-post: Raivo.Oiglas@ridala.ee
Valli Ender - aseesimees, e-post: Valli.Ender@ridala.ee
Merike Kallas
Õnne Pihlakas
Anti Ratas

Hariduse ja vabaaja komisjon
Aime Koit - esimees, e-post: Aime.Koit@ridala.ee
Jaan Koppe - aseesimees, e-post: Jaan.Koppe@ridala.ee
Kristin Veltri
Marelle Möll
Kadri Jürjer

Rahanduskomisjon
Reimo Nebokat - esimees, e-post: Reimo.Nebokat@ridala.ee
Aime Koit - aseesimees, e-post: Aime.Koit@ridala.ee
Kalju Hepner
Raivo Õiglas
Ott Liivlaid
Toomas Vallimäe
Valli Ender

Revisjonikomisjon
Toomas Vallimäe  - esimees, e-post: Toomas.Vallimae@ridala.ee
Raivo Õiglas
Lea Samarajev