Ridala vallavalitsuse ametnike ja töötajate kontaktid

11.05.17

Ridala Vallavalitsus
Lossi tn 4, 90401 Uuemõisa
Lääne maakond

telefon: 472 4440
fax: 472 4441
E-post: info@ridala.ee
Reg kood 75022479
Arvelduskonto: EE291010602002425000

 

Tööaeg: E-K 8:00-17:00

              N 8:00-16:30

              R 8:00-15:00

Vastuvõtuajad:
Vallavanem - E. 9:30-12:00

Vallaametnikud:
E. 9:00-12:00 ja 13:00-16:00
K. R. kl 9:00-12:00
T. N. kodanike vastuvõttu ei toimu

Ehitusspetsialist -N. 10:00-16:00

Väljaspool vastuvõtuaega kodanike vastuvõtt kokkuleppel ametnikuga

   

 

Ameti-ja töökoht Nimi (haridus ja eriala) Tuba Telefon E-post
Vallavanem Helen Rammu 5 472 4447; 569 20295 helen.rammu@ridala.ee
Abivallavanem Ailar Ladva 7 472 4449; 5450 1280 ailar.ladva@ridala.ee
Registripidaja-referent Kaire Viiluste 3 472 4440 kaire.viiluste@ridala.ee
Vallasekretär Igor Pogodin 4 472 4443 igor.pogodin@ridala.ee
Vallasekretäri abi Anneli Nõupuu 3 472 4445 anneli.noupuu@ridala.ee
Kultuuri- ja haridusnõunik Maire Vilbas 1 472 4446; 506 8710 maire.vilbas@ridala.ee
Sotsiaalnõunik Riina Roosiväli 8 472 4453 riina.roosivali@ridala.ee
Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist Urve Sarapik 8 472 4454 urve.sarapik@ridala.ee
Pearaamatupidaja Endla Suurküla 6 472 4455 endla.suurkyla@ridala.ee
Raamatupidaja Tiiu Orro 6 472 4452 tiiu.orro@ridala.ee
Raamatupidaja Katrin Saar 6 472 4452 katrin.saar@ridala.ee
Ehitusspetsialist Aivar Sein 5 472 4448; 522 9962 aivar.sein@ridala.ee

 

Volikogu liikmed

11.12.17

Haapsalu Linnavolikogu esimees
Jaanus Karilaid
jaanus.karilaid(at)riigikogu.ee
5342 8029

Vastuvõtule registreerib volikogu kantselei juhataja Elvi Puda tel 472 5331 või volikogu@haapsalulv.ee

Linnavolikogu aseesimees
Ülo Kalm

ylo.kalm(at)gmail.com
523 1824

Haapsalu linnavolikogu alates 11.12.2017 

1. AASVERE, ILONA

2. ENDER, REELIKA

3. HUNT, MATI

4. KALM, ÜLO

5. KARILAID, JAANUS

6. KOPPE, URMAS

7. KOROPETS, NATALIA

8. LEPP, RIHO

9. LUIK, LAURI

10. LUNEV, RAIMOND

11. MERILOO, ANDRI

12. MOOR, TIIT

13. MÄESALU, MERLE

14. SAAREVÄLI, SIIM

15. SAAREVÄLI, SULEV

16. SAARSOO, HELLE

17. SCHMIDT, TOOMAS

18. SEPPI, MATI

19. SIIR, TÕNIS

20. TIIK, VIRGE

21. TŠEREPANOV, ANDREI

22. TUULBERG, HEINAR

23. VALLIMÄE, TOOMAS

24. VÄLI, LAURI

25. ÕIGLAS, MALLE