Ridala vallavalitsuse ametnike ja töötajate kontaktid

14.02.17

Ridala Vallavalitsus
Lossi tn 4, 90401 Uuemõisa
Lääne maakond

telefon: 472 4440
fax: 472 4441
E-post: info@ridala.ee
Reg kood 75022479
Arvelduskonto: EE291010602002425000

 

Tööaeg: E-K 8:00-17:00

              N 8:00-16:30

              R 8:00-15:00

Vastuvõtuajad:
Vallavanem - E. 9:30-12:00

Vallaametnikud:
E. 9:00-12:00 ja 13:00-16:00
K. R. kl 9:00-12:00
T. N. kodanike vastuvõttu ei toimu

Ehitusspetsialist -N. 10:00-16:00

Väljaspool vastuvõtuaega kodanike vastuvõtt kokkuleppel ametnikuga

   

 

Ameti-ja töökoht Nimi (haridus ja eriala) Tuba Telefon E-post
Vallavanem Helen Koppa 5 472 4447; 569 20295 helen.koppa@ridala.ee
Abivallavanem Ailar Ladva 7 472 4449; 5450 1280 ailar.ladva@ridala.ee
Registripidaja-referent Kaire Viiluste 3 472 4440 kaire.viiluste@ridala.ee
Vallasekretär Igor Pogodin 4 472 4443 igor.pogodin@ridala.ee
Vallasekretäri abi Anneli Nõupuu 3 472 4445 anneli.noupuu@ridala.ee
Kultuuri- ja haridusnõunik Maire Vilbas 1 472 4446; 506 8710 maire.vilbas@ridala.ee
Sotsiaalnõunik Riina Roosiväli 8 472 4453 riina.roosivali@ridala.ee
Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist Urve Sarapik 8 472 4454 urve.sarapik@ridala.ee
Pearaamatupidaja Endla Suurküla 6 472 4455 endla.suurkyla@ridala.ee
Raamatupidaja Tiiu Orro 6 472 4452 tiiu.orro@ridala.ee
Raamatupidaja Katrin Saar 6 472 4452 katrin.saar@ridala.ee
Ehitusspetsialist Aivar Sein 5 472 4448; 522 9962 aivar.sein@ridala.ee

 

Volikogu liikmed

10.08.16
Nimi Valimisnimekiri   Telefon E-post
Olev Peetris - vallavolikogu esimees Eesti Keskerakond   5049561 Olev.Peetris@ridala.ee
Raivo Õiglas - vallavolikogu aseesimees Valimisliit Ühtne Ridala   5066224 Raivo.Oiglas@ridala.ee
Toomas Vallimäe Valimisliit Ühtne Ridala   5064428 Toomas.Vallimae@ridala.ee
Valli Ender Valimisliit Ühtne Ridala   5221343 Valli.Ender@ridala.ee
Kalju Hepner Valimisliit Ühtne Ridala   5141398 Kalju.Hepner@ridala.ee
Janek Hiiemäe Eesti Keskerakond   51948975 Janek.Hiiamae@ridala.ee
Merike Kallas Eesti Keskerakond   56637966 Merike.Kallas@ridala.ee
Aime Koit Valimisliit Ühtne Ridala   5230681 Aime.Koit@ridala.ee
Jaan Koppe Eesti Reformierakond   5042755 Jaan.Koppe@ridala.ee
Ott Liivlaid Valimisliit Ühtne Ridala   5019914 Ott.Liivlaid@ridala.ee
Reimo Nebokat Eesti Reformierakond   53485587 Reimo.Nebokat@ridala.ee
Anti Ratas Eesti Reformierakond   5253360 Anti.Ratas@ridala.ee
Matis Trei Valimisliit Ühtne Ridala   5113188 Matis.Trei@ridala.ee
Lea Samarajev Valimisliit Ühtne Ridala   53412022 Lea.Samarajeva@ridala.ee
Toomas Schmidt Valimisliit Ühtne Ridala   5109297 Toomas.Schmidt@ridala.ee