Ridala XIX jüriööjooks-matk

16.02.14

Päevane vihmasadu lakkas ja ilm muutus lausa päikseliseks, kui jüriööjooksu osavõtjad kogunema hakkasid. Rajale läks 177 osavõtjat, kes karika ja medali pärast, kes oma südame heaks või selleks, et peresport au sees hoida. 

Jooksu lõpetas esimesena 16-aastane Igor Sktško Haapsalust, ajaga 16.54,0. Naiste üldvõidu sai viiendat aastat järjest Maret Valk (34 - Panga küla), aeg 19.04,0,  üldjärjestuses viies koht. Võitjaid autasustati karikaga. Nemad võtsid ühtlasi ka oma vanuseklassi kuldmedalid.

Teised vanuseklasside võitjad olid:
Kuni 8.a. – Maily Märss ja Tanel Toomemägi; 9-10 – Kristina Saumets ja Sergei Sannikov; 11-12 – Reneli Saumets ja Kristofer Kikut, 13-14 – Madli Rahuvarm ja Urmet Pärna; 15-16 – Lisete Ulla, 17-21 – Triin Suurküla ja Martin Viilma, M 22-39 – Marek Avilo, veteranid – Ly Märss ja Mihhail Jutkin.

Kõige noorem raja läbija oli 3-aastane ja kõige vanem 57-aastane. Kõige rohkem oli osavõtjaid naisveteranide klassis, kõige vähem aga meesveteranide klassis.

53 jooksjat olid eelneval viiel viimasel aastal järjest osalenud. Kogupere ergutusauhindu jagati 13-le perele. Arvukamad perekonnad olid Pärna ja Vilbas Võnnust, Viilma ja Aljaste  Pangast, Vichterpal Haeskast ja Jõeleht Parilast.

Iga-aastane Ridala jüriööjooks-matk toimub Ridala Põhikool – Parila vana koolimaja 4,9 km pikkusel maanteelõigul 23. aprillil.

Ridala 19. jüriööjooks 23.04.2013

Üldjärjestus

Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 16 Igor Skatško HG 16.54,0
2. M 15 Daniil Andrianov NK 16.55,0
3. M 18 Martin Viilma   18.06,0
4. M 14 Urmet Pärna TG 18.22,0
5. M 13 Ruslan Sergatšov NK 18.44,0
6. M 58 Mihhail Jutkin NK 18.45,0
7. N 34 Maret Valk Säde 19.02,0
8. M 18 Kevin-Gregor Hiiemäe HWG 19.42,0
9. M 10 Sergei Sannikov NK 19.51,0
10. M 12 Kristofer Kikut HG 20.14,0
11. M 24 Marek Avilo Panga 20.15,0
12. M 15 Markus Lember Ridala PK 20.38,0
13. M 37 Žan  Vjazemski Haapsalu 20.50,0
14. M 21 Robert Põlluaed TLÜ 20.59,0
15. M 21 Kristjan Kosk TLÜ 21.06,0
16. M 22 Henry Erik   21.07,0
17. M 44 Marko Ulla   21.12,0
18. N 12 Reneli Saumets HG 21.24,0
19. M 29 Jaanis Koppel Panga 21.28,0
20. M 16 Mihkel Vichterpal HWG 21.32,0
21. N 12 Anna-Maria Vjazemski HG 21.42,0
22. M 15 Ats Avilo Ridala PK 21.49,0
23. M 10 Eric Hein HG 22.00,0
24. N 11 Marie Põlluaed HLA 22.02,0
25. M 11 Marten Valk Ridala PK 22.10,0
26. N 8 Maily Märss Ridala PK 22.13,0
27. N 36 Ly Märss Säde 22.14,0
28. M 13 Sergei Pavlov Panga 22.21,0
29. M 17 Roland Ernets   22.25,0
30. N 32 Kadri Raadla Taebla 22.26,0
31. N 15 Lisete Ulla HG 22.35,0
32. M 13 Germo Pärna TG 22.47,0
33. N 15 Kelly-Tonili Hiiemäe Ridala PK 22.48,0
34. M 29 Elimar Kibus   22.56,0
35. N 36 Aime Pärna Võnnu 22.59,0
36. N 37 Gerda Vilbas Võnnu 23.14,0
37. M 15 Kaido Märss Ridala PK 23.32,0
38. N 34 Krista Hein Haapsalu 23.39,0
39. M 34 Janek Hiiemäe   23.44,0
40. M 11 Marko Kütt HG 23.45,0
41. M 29 Peep Aedviir Okas 23.50,0
42. M 10 Erko Puskar HG 24.00,0
43. M 9 Robin Särg HG 24.05,0
44. M 15 Kevin-Jarl Jaani Ridala PK 24.11,0
45. M 15 Carl Langi Rdala Pk 24.17,0
46. N 10 Kristina Saumets HG 24.20,0
47. N 8 Emma Hein HG 24.23,0
48. M 11 Targo Kokvel Ridala PK 24.27,0
49. M 10 Martin Pärna TG 24.33,0
50. N 12 Leanika Pärna TG 24.35,0
51. M 14 Kaarel Koit Ridala PK 24.42,0
52. M 14 Mattijo Pärkson Ridala PK 24.45,0
53. M 14 Tarmo Kokvel Ridala PK 24.50,0
54. N 12 Kristina Tšalova Ridala PK 24.52,0
55. N 43 Kaja Ladva Läänemaa SK 25.06,0
56. M 14 Daimar Pall Ridala PK 25.11,0
57. N 40 Aive Aljaste Säde 25.27,0
58. N 11 Kädi Raadla TG 25.35,0
59. N 11 Reelika Pärna TG 25.39,0
60. N 14 Madli Rahuvarm HG 25.56,0
61. N 19 Triin Suurküla Säde 26.02,0
62. N 47 Tiiu Koppe Asuküla 26.20,0
63. M 13 Joonas Kollo Ridala PK 26.28,0
64. N 13 Simona Seppi HG 26.32,0
65. N 12 Grete Sadulsepp TG 26.45,0
66. N 11 Andrea Ojamu HG 26.58,0
67. N 11 Kati Olesk HG 27.02,0
68. N 11 Eliis-Maria Koit HG 27.05,0
69. N 16 Laura Talve HWG 27.10,0
70. M 29 Madis Kabel   27.12,0
71. M 12 Tauri Kovel Ridala PK 27.15,0
72. N 21 Annika Kokvel   27.20,0
73. M 15 Martin Karu Ridala PK 27.26,0
74. M 10 Jarmo Lempe Ridala PK 28.01,0
75. M 7 Tanel Toomemägi Ridala PK 28.04,0
76. N 7 Kleer Jaani Ridala PK 28.08,0
77. N 34 Pille Jaani Panga 28.13,0
78. N 25 Leana Toomemägi Noortekeskus 28.16,0
79. N 23 Teele Jürjer TMT 28.54,0
80. M 7 Roomet Pärna Ridala PK 28.59,0
81. M 40 Arvi Pärna   29.00,0
82. M 12 Hain Hansman Ridala PK 29.28,0
83. N 11 Caddy Veersalu Ridala PK 29.35,0
84. N 10 Kätriin Vichterpal Ridala PK 29.43,0
85. N 9 Kärt Hansman Ridala PK 29.50,0
86. N 39 Astra Pärna Võnnu 29.55,0
87. N 10 Anna-Kristiina Kokvel Ridala PK 30.05,0
88. N 14 Helena Vikat Ridala PK 30.12,0
89. N 13 Carolina Kuris Ridala PK 30.15,0
90. N 20 Kati Vidrik Panga 30.23,0
91. N 42 Gina Suurküla Panga 30.26,0
92. N 11 Kärt Kurisman Ridala PK 30.32,0
93. M 12 Raiko Kruusman Ridala PK 30.51,0
94. N 39 Pille Vichterpal Haeska 30.57,0
95. M 8 Egor Kasepõld Ridala PK 31,50,0
96. N 12 Elery Kallas ULA 31.09,0
97. N 13 Merlin Murumäe TG 31.14,0
98. N 10 Moona Maria Ernets HG 31.23,0
99. N 9 Stelli Hedith Siht Ridala PK 31.30,0
100. N 37 Relika Ernets   31.33,0
101. N 10 Helen Alp Ridala PK 31.34,0
102. M 10 Marten Suurküla Ridala PK 31.47,0
103. N 19 Meri-Liis Kallas Võnnu 31.54,0
104. N 18 Merelle Kallas Võnnu 31.58,0
105. M 14 Andrei Tšalov Ridala PK 32.02,0
106. M 17 Rainar Sadulsepp TG 32.05,0
107. N 12 Ketrin Puskar HG 32.09,0
108. N 11 Anna-Maria Mustkivi HG 32.14,0
109. N 9 Elerin Kurst   32.35,0
110. M 30 Marek Viilma   32.42,0
111. M 4 Kaspar Viilma Ridala lasteaed 32.50,0
112. M 11 Lehari Reppo Ridala PK 32.53,0
113. N 9 Karmen Lindsalu Ridala PK 33.00,0
114. N 11 Aulike Põllumägi Ridala PK 33.04,0
115. N 6 Kai Kurisman Ridala lasteaed 33.07,0
116. M 42 Taivo Kurisman Panga 33.10,0
117. N 43 Siivi  Murumäe Maag 33.13,0
118. N 9 Hertrudis Kõvask Ridala PK 33.42,0
119. N 13 Birgit Loiguste Ridala PK 33.49,0
120. N 14 Cäthrine  Kõvask Ridala PK 33.52,0
121. N 33 Sigrid Sillamägi   33.57,0
122. M 40 Rene Saumets Kepikõnd 34.29,0
123. N 15 Helen Erik Ridala PK 34.42,0
124. N 14 Helikka Kallus Ridala PK 34.43,0
125. N 14 Janella Paulus Ridala PK 34.45,0
126. M 13 Ivar Avi Ridala PK 35.02,0
127. N 10 Gerda Riibak Ridala PK 35.38,0
128. N 6 Mailii Jõeleht Ridala lasteaed 35.46,0
129. N 15 Kristi Vichterpal Ridala PK 36.03,0
130. M 8 Karmo Põllumägi Ridala PK 36.20,0
131. N 57 Jelena Turevitš HG 36.31,0
132. N 54 Anne Mahoni HG 36.32,0
133. M 8 Rihard Raba Ridala PK 37.08,0
134. M 53 Lembit Kivistik Kepikõnd 37.11,0
135. M 8 Jarek Tenson Ridala PK 38.58,0
136. M 7 Mathias Targamaa Ridala PK 39.08,0
137. N 29 Janne Pihelgas Kepikõnd 39.12,0
138. M 32 Erti Haava Kepikõnd 39.13,0
139. N 12 Kairit Vichterpal Ridala PK 39.15,0
140. N 44 Merike Peek Kepikõnd 39.25,0
141. N 33 Kairi Sipelgas Kepikõnd 39.33,0
142. N 24 Marika Matvei Kepikõnd 39.40,0
143. N 27 Siret Kosk Kepikõnd 39.41,0
144. N 54 Eha Kivistik Kepikõnd 39.45,0
145. N 42 Kaili Uustalu Kepikõnd 39.50,0
146. N 11 Kristina Kool Ridala PK 39.58,0
147. N 38 Aire Loiguste Kepikõnd 40.02,0
148. N 39 Maile Kurst Kepikõnd 40.07,0
149. N 28 Maris Viilma Kepikõnd 40.10,0
150. M 3 Kenerth Paes Ridala PK 40.16,0
151. N 50 Marika Viilma Kepikõnd 40.20,0
152. N 58 Marga Lindsalu Kepikõnd 40.36,0
153. N 61 Marge Tuisk Kepikõnd 40.44,0
154. N 12 Merilii Jõeleht Ridala PK 40.58,0
155. N 53 Maret Limmer Kepikõnd 41.06,0
156. N 57 Ruth Karu Kepikõnd 41.07,0
157. N 38 Sirli Olgo Kepikõnd 41.46,0
158. N 32 Inger Illimson Kepikõnd 41.50,0
159. N 34 Jaanika Jõgi Kepikõnd 43.31,0
160. N 40 Marge Kallas   43.47,0
161. N 52 Liivi Pärna Uksetehas 43.51,0
162. M 9 Reio Kaldoja Ridala PK 43.55,0
163. N 43 Evi Niibon   43.57,0
164. M 8 Mario Peetris Ridala PK 46.13,0
165. N 40 Ilona Selgis Kepikõnd 46.41,0
166. M 15 Marko Põllumägi Ridala PK 48.15,0
167. N 31 Keidi Kasepõld Kepikõnd 49.15,0
168. N 33 Aive Aasmäe Kepikõnd 49.18,0
169. M 8 Karl-Erik Õunas Ridala PK 49.30,0
170. M 3 Marten Jõeleht Ridala lasteaed 50.00,0
171. N 36 Tiia Jõeleht   50.10,0
172. M 9 Karel Nurmetalo Ridala Pk 51.02,0
173. N 13 Kirke Säär Ridala PK 55.39,0
174. N 8 Eliise Sildaru Ridala PK 56.38,0
175. N 47 Imbi Sildaru Asuküla 56.40,0
176. N 28 Eela Luigend   62.02,0
177. M 4 Stanko Luigend Ridala lasteaed 62.02,0


Korraldaja Ridala spordiklubi     
Korralduskulud: Ridala vallavalitsus ja Lääne Maavalitsuse harrastussporditoetus
Peakohtunik Pille Raudsepp

Järjestus vanusegruppide kaupa

kuni 8-a tüdrukud      
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 8 Maily Märss Ridala PK 22.13,0
2. N 8 Emma Hein HG 24.23,0
3. N 7 Kleer Jaani Ridala PK 28.08,0
4. N 6 Kai Kurisman Ridala lasteaed 33.07,0
5. N 6 Mailii Jõeleht Ridala lasteaed 35.46,0
6. N 8 Eliise Sildaru Ridala PK 56.38,0
             
             
kuni 8-a poisid        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 7 Tanel Toomemägi Ridala PK 28.04,0
2. M 7 Roomet Pärna Ridala PK 28.59,0
3. M 8 Egor Kasepõld Ridala PK 31,50,0
4. M 4 Kaspar Viilma Ridala lasteaed 32.50,0
5. M 8 Karmo Põllumägi Ridala PK 36.20,0
6. M 8 Rihard Raba Ridala PK 37.08,0
7. M 8 Jarek Tenson Ridala PK 38.58,0
8. M 7 Mathias Targamaa Ridala PK 39.08,0
9. M 3 Kenerth Paes Ridala PK 40.16,0
10. M 8 Mario Peetris Ridala PK 46.13,0
11. M 8 Karl-Erik Õunas Ridala PK 49.30,0
12. M 3 Marten Jõeleht Ridala lasteaed 50.00,0
13. M 4 Stanko Luigend Ridala lasteaed 62.02,0
             
             
9-10-a tüdrukud        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 10 Kristina Saumets HG 24.20,0
2. N 10 Kätriin Vichterpal Ridala PK 29.43,0
3. N 9 Kärt Hansman Ridala PK 29.50,0
4. N 10 Anna-Kristiina Kokvel Ridala PK 30.05,0
5. N 10 Moona Maria Ernets HG 31.23,0
6. N 9 Stelli Hedith Siht Ridala PK 31.30,0
7. N 10 Helen Alp Ridala PK 31.34,0
8. N 9 Elerin Kurst   32.35,0
9. N 9 Karmen Lindsalu Ridala PK 33.00,0
10. N 9 Hertrudis Kõvask Ridala PK 33.42,0
11. N 10 Gerda Riibak Ridala PK 35.38,0
             
             
9-10-a poisid        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 10 Sergei Sannikov NK 19.51,0
2. M 10 Eric Hein HG 22.00,0
3. M 10 Erko Puskar HG 24.00,0
4. M 9 Robin Särg HG 24.05,0
5. M 10 Martin Pärna TG 24.33,0
6. M 10 Jarmo Lempe Ridala PK 28.01,0
7. M 10 Marten Suurküla Ridala PK 31.47,0
8. M 9 Reio Kaldoja Ridala PK 43.55,0
9. M 9 Karel Nurmetalo Ridala Pk 51.02,0
             
             
11-12-a tüdrukud        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 12 Reneli Saumets HG 21.24,0
2. N 12 Anna-Maria Vjazemski HG 21.42,0
3. N 11 Marie Põlluaed HLA 22.02,0
4. N 12 Leanika Pärna TG 24.35,0
5. N 12 Kristina Tšalova Ridala PK 24.52,0
6. N 11 Kädi Raadla TG 25.35,0
7. N 11 Reelika Pärna TG 25.39,0
8. N 12 Grete Sadulsepp TG 26.45,0
9. N 11 Andrea Ojamu HG 26.58,0
10. N 11 Kati Olesk HG 27.02,0
11. N 11 Eliis-Maria Koit HG 27.05,0
12. N 11 Caddy Veersalu Ridala PK 29.35,0
13. N 11 Kärt Kurisman Ridala PK 30.32,0
14. N 12 Elery Kallas ULA 31.09,0
15. N 12 Ketrin Puskar HG 32.09,0
16. N 11 Anna-Maria Mustkivi HG 32.14,0
17. N 11 Aulike Põllumägi Ridala PK 33.04,0
18. N 12 Kairit Vichterpal Ridala PK 39.15,0
19. N 11 Kristina Kool Ridala PK 39.58,0
20. N 12 Merilii Jõeleht Ridala PK 40.58,0
             
             
11-12-a poisid        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 12 Kristofer Kikut HG 20.14,0
2. M 11 Marten Valk Ridala PK 22.10,0
3. M 11 Marko Kütt HG 23.45,0
4. M 11 Targo Kokvel Ridala PK 24.27,0
5. M 12 Tauri Kovel Ridala PK 27.15,0
6. M 12 Hain Hansman Ridala PK 29.28,0
7. M 12 Raiko Kruusman Ridala PK 30.51,0
8. M 11 Lehari Reppo Ridala PK 32.53,0
             
             
13-14-a tüdrukud        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 14 Madli Rahuvarm HG 25.56,0
2. N 13 Simona Seppi HG 26.32,0
3. N 14 Helena Vikat Ridala PK 30.12,0
4. N 13 Carolina Kuris Ridala PK 30.15,0
5. N 13 Merlin Murumäe TG 31.14,0
6. N 13 Birgit Loiguste Ridala PK 33.49,0
7. N 14 Cäthrine  Kõvask Ridala PK 33.52,0
8. N 14 Helikka Kallus Ridala PK 34.43,0
9. N 14 Janella Paulus Ridala PK 34.45,0
10. N 13 Kirke Säär Ridala PK 55.39,0
             
             
13-14 poisid        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1.  M 14 Urmet Pärna TG 18.22,0
2. M 13 Ruslan Sergatšov NK 18.44,0
3. M 13 Sergei Pavlov Panga 22.21,0
4. M 13 Germo Pärna TG 22.47,0
5. M 14 Kaarel Koit Ridala PK 24.42,0
6. M 14 Mattijo Pärkson Ridala PK 24.45,0
7. M 14 Tarmo Kokvel Ridala PK 24.50,0
8. M 14 Daimar Pall Ridala PK 25.11,0
9. M 13 Joonas Kollo Ridala PK 26.28,0
10. M 14 Andrei Tšalov Ridala PK 32.02,0
11. M 13 Ivar Avi Ridala PK 35.02,0
             
             
15-16 tüdrukud        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1.  N 15 Lisete Ulla HG 22.35,0
2. N 15 Kelly-Tonili Hiiemäe Ridala PK 22.48,0
3. N 16 Laura Talve HWG 27.10,0
4. N 15 Helen Erik Ridala PK 34.42,0
5. N 15 Kristi Vichterpal Ridala PK 36.03,0
             
             
15-16-a poisid        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 16 Igor Skatško HG 16.54,0
2. M 15 Daniil Andrianov NK 16.55,0
3. M 15 Markus Lember Ridala PK 20.38,0
4. M 16 Mihkel Vichterpal HWG 21.32,0
5. M 15 Ats Avilo Ridala PK 21.49,0
6. M 15 Kaido Märss Ridala PK 23.32,0
7. M 15 Kevin-Jarl Jaani Ridala PK 24.11,0
8. M 15 Carl Langi Rdala Pk 24.17,0
9. M 15 Martin Karu Ridala PK 27.26,0
10. M 15 Marko Põllumägi Ridala PK 48.15,0
             
             
17-21-a naised        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 19 Triin Suurküla Säde 26.02,0
2.  N 21 Annika Kokvel   27.20,0
3. N 20 Kati Vidrik Panga 30.23,0
4. N 19 Meri-Liis Kallas Võnnu 31.54,0
5. N 18 Merelle Kallas Võnnu 31.58,0
             
             
17-21-a mehed        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 18 Martin Viilma   18.06,0
2. M 18 Kevin-Gregor Hiiemäe HWG 19.42,0
3. M 21 Robert Põlluaed TLÜ 20.59,0
4. M 21 Kristjan Kosk TLÜ 21.06,0
5. M 17 Roland Ernets   22.25,0
6. M 17 Rainar Sadulsepp TG 32.05,0
             
             
22-34-a naised        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 34 Maret Valk Säde 19.02,0
2. N 32 Kadri Raadla Taebla 22.26,0
3. N 34 Krista Hein Haapsalu 23.39,0
4. N 34 Pille Jaani Panga 28.13,0
5. N 25 Leana Toomemägi Noortekeskus 28.16,0
6. N 23 Teele Jürjer TMT 28.54,0
7. N 33 Sigrid Sillamägi   33.57,0
8. N 29 Janne Pihelgas Kepikõnd 39.12,0
9. N 33 Kairi Sipelgas Kepikõnd 39.33,0
10. N 24 Marika Matvei Kepikõnd 39.40,0
11. N 27 Siret Kosk Kepikõnd 39.41,0
12. N 28 Maris Viilma Kepikõnd 40.10,0
13. N 32 Inger Illimson Kepikõnd 41.50,0
14. N 34 Jaanika Jõgi Kepikõnd 43.31,0
15. N 31 Keidi Kasepõld Kepikõnd 49.15,0
16. N 33 Aive Aasmäe Kepikõnd 49.18,0
17. N 28 Eela Luigend   62.02,0
             
             
22-39-a mehed        
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 24 Marek Avilo Panga 20.15,0
2. M 37 Žan  Vjazemski Haapsalu 20.50,0
3. M 22 Henry Erik   21.07,0
4. M 29 Jaanis Koppel Panga 21.28,0
5. M 29 Elimar Kibus   22.56,0
6. M 34 Janek Hiiemäe   23.44,0
7. M 29 Peep Aedviir Okas 23.50,0
8. M 29 Madis Kabel   27.12,0
9. M 30 Marek Viilma   32.42,0
10. M 32 Erti Haava Kepikõnd 39.13,0
             
             
Naised alates 35 aastat      
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. N 36 Ly Märss Säde 22.14,0
2. N 36 Aime Pärna Võnnu 22.59,0
3. N 37 Gerda Vilbas Võnnu 23.14,0
4. N 43 Kaja Ladva Läänemaa SK 25.06,0
5. N 40 Aive Aljaste Säde 25.27,0
6. N 47 Tiiu Koppe Asuküla 26.20,0
7. N 39 Astra Pärna Võnnu 29.55,0
8. N 42 Gina Suurküla Panga 30.26,0
9. N 39 Pille Vichterpal Haeska 30.57,0
10. N 37 Relika Ernets   31.33,0
11. N 43 Siivi  Murumäe Maag 33.13,0
12. N 57 Jelena Turevitš HG 36.31,0
13. N 54 Anne Mahoni HG 36.32,0
14. N 44 Merike Peek Kepikõnd 39.25,0
15. N 54 Eha Kivistik Kepikõnd 39.45,0
16. N 42 Kaili Uustalu Kepikõnd 39.50,0
17. N 38 Aire Loiguste Kepikõnd 40.02,0
18. N 39 Maile Kurst Kepikõnd 40.07,0
19. N 50 Marika Viilma Kepikõnd 40.20,0
20. N 58 Marga Lindsalu Kepikõnd 40.36,0
21. N 61 Marge Tuisk Kepikõnd 40.44,0
22. N 53 Maret Limmer Kepikõnd 41.06,0
23. N 57 Ruth Karu Kepikõnd 41.07,0
24. N 38 Sirli Olgo Kepikõnd 41.46,0
25. N 40 Marge Kallas   43.47,0
26. N 52 Liivi Pärna Uksetehas 43.51,0
27. N 43 Evi Niibon   43.57,0
28. N 40 Ilona Selgis Kepikõnd 46.41,0
29. N 36 Tiia Jõeleht   50.10,0
30. N 47 Imbi Sildaru Asuküla 56.40,0
             
             
Mehed alates 40 aastat      
Koht N/M Vanus Eesnimi Perenimi Klass/ kollektiiv Aeg
1. M 58 Mihhail Jutkin NK 18.45,0
2. M 44 Marko Ulla   21.12,0
3. M 40 Arvi Pärna   29.00,0
4. M 42 Taivo Kurisman Panga 33.10,0
5. M 40 Rene Saumets Kepikõnd 34.29,0
6. M 53 Lembit Kivistik Kepikõnd 37.11,0