Uudised ja teated

« Tagasi

Läänemaa XXIII suvemängudelt teine koht Ridalale

Läänemaa XXIII suvemängudelt teine koht Ridalale !!!

Läänemaa valdade XXIII suvemängud toimusid 12. juunil Virtsus. Ainus omavalitus, kes pani võistkonna välja igal ala oli Ridala ja saavutati tubli teine koht. 
Kuna Lihula kaotas eelmisel aastal vaid 1 punktiga Ridalale, siis soov võita oli suur. Lõppkokkuvõttes võitiski Lihula 3 punktiga Ridala ees. Lihula sai rohkem alavõite ja Ridala väga tublid tulemused jäid vaid napilt alla.
Lihula saavutas alavõidud korvpallis, nooleviskes, kajakirallis ja orienteerumises. Ridala saavutas alavõidud kergejõustikus, meeste ja naiste võrkpallis. Kolmandaks jäänud Hanila sai alavõidud juhtkonnavõistluses ja sulgpallis. Nõva võitis meeste korvpalli ja köieveo. Lääne-Nigula võitis meeste jalgpalli ja Haapsalu pendelteatejooksu.
11.juunil Haapsalu Staadionil toimunud suvemängude kergejõustikupäeva võitsid Ridala tublid sportlased. Esindusse kuulus 26 Ridala valla esindajat ( 16 meest ja 10 naist). Esindajad jagus igasse alagruppi ja võideti rohkelt medaleid.
Kergejõustikupäev algas pendelteatejooksuga ja Ridala võistkond kaotas napilt Haapsalule. Ridala meeskonda kuulusid: Kristo Simulask, Jaan Koppe jun, Urmet Pärna, Damur Lonks, Hergo Kallus, Ly Märss, Ana Laura Kaasik, Eveli Maripuu, Kristina Tšalova ja Janne-Ly Siimon.
I koha oma vanusegrupi kaugushüppes said Kristo Simulask ja Janne-Ly Siimon.
I koha 100m jooksus Hergo Kallus.
I koha kuulitõukes said lausa kolm Ridala valla esindajat: Karl Koha, Fred Vali, Janne-Ly Siimon.
I koht 500m jooksus kuulus Ly Märsile.
II koha 60m jooksus Valdo Nõlvak ja Ly Märss.
II koha 800m jooksus said Madis Lemvald ja Janne-Ly Siimon.
II koha kaugushüppes Jaan Koppe jun, Valdo Nõlvak ja Ly Märss.
II koha 100m jooksus Jaan Koppe jun.
II koht kuulitõukes kuulus Urmas Koppele.
III koht kauguses hüppasid: Hergo Kallus, Madis Lemvald, Kristina Tšalova.
III koht 60m jooksus kuulus Ivika Raudsepale ja III koht kuulitõukes Aive Aljastele.
III koht 100m jooksus Damur Lonks.
Oma panused kergejõustikupäeval andsid veel: Germo Pärna, Sergei Pavlov, Urmet Pärna, Janek Hiiemäe, Maiko Toomemägi, Peeter Simson ja Jaan Koppe sen, Eveli Maripuu, Ana Laura Kaasik, Kätlin Siimon, Virge Tiik ja Kristel Kivi.
12. juunil Virtsus toimusid ülejäänud 11 suvemängude ala.
Võrkpalli alavõidud saavutasid nii Ridala naiskond (Eveli Maripuu, Ly Märss, Ana Laura Kaasik, Kärolis Kungla, Maret Valk) kui ka meeskond (Meelis Nukki, Priit Nukki, Paul Koppe, Silver Siht, Janno Tamsalu, Urmas Koppe). Ridala hoiab jätkuvalt oma nn võrkpallilippu kõrgel. Super!
Väga tublid olid ka Ridala juhtkonnavõistluse esindajad: volikogu esimees Olev Peetris ja volikogu liige Janek Hiiemäe. Võisteldi rattaga orienteerumises ja petankis. Saavutati tubli teine koht.
Uhke teise koha saavutasid tänavakorvpallis Ana Laura Kaasik, Ly Märss ja Eveli Maripuu.
Väga hästi läks ka Ridala esindusel paarisorienteerumises ja saavutati auväärt teine koht. Oma panused selleks andsid: Silvia Timmerman, Daimar Pall, Aive Aljaste, Henry Erik.
Neljandad kohad saavutati nii meeste tänavakorvpallis, meeste jalgpallis, nooleviskes, kajakirallis kui ka köieveos. 
Ridala oli ainus omavalitsus, kus igal alal oli välja pandud oma esindus. Super äge!
Aitäh kõigile sporlastele oma panuse eest. Uhke selle meeskonna osa olla!
Kõik tulemused kergejõustikus ja suvemängud alade kaupa on ülevalwww.laanesport.ee lehel. Iga huviline saab täpsema ülevaate sealt. Samas leiab nimetatud lehelt ka meeleoluka pildialbumi.