Volikogu liikmed

10.08.16
Nimi Valimisnimekiri   Telefon E-post
Olev Peetris - vallavolikogu esimees Eesti Keskerakond   5049561 Olev.Peetris@ridala.ee
Raivo Õiglas - vallavolikogu aseesimees Valimisliit Ühtne Ridala   5066224 Raivo.Oiglas@ridala.ee
Toomas Vallimäe Valimisliit Ühtne Ridala   5064428 Toomas.Vallimae@ridala.ee
Valli Ender Valimisliit Ühtne Ridala   5221343 Valli.Ender@ridala.ee
Kalju Hepner Valimisliit Ühtne Ridala   5141398 Kalju.Hepner@ridala.ee
Janek Hiiemäe Eesti Keskerakond   51948975 Janek.Hiiamae@ridala.ee
Merike Kallas Eesti Keskerakond   56637966 Merike.Kallas@ridala.ee
Aime Koit Valimisliit Ühtne Ridala   5230681 Aime.Koit@ridala.ee
Jaan Koppe Eesti Reformierakond   5042755 Jaan.Koppe@ridala.ee
Ott Liivlaid Valimisliit Ühtne Ridala   5019914 Ott.Liivlaid@ridala.ee
Reimo Nebokat Eesti Reformierakond   53485587 Reimo.Nebokat@ridala.ee
Anti Ratas Eesti Reformierakond   5253360 Anti.Ratas@ridala.ee
Matis Trei Valimisliit Ühtne Ridala   5113188 Matis.Trei@ridala.ee
Lea Samarajev Valimisliit Ühtne Ridala   53412022 Lea.Samarajeva@ridala.ee
Toomas Schmidt Valimisliit Ühtne Ridala   5109297 Toomas.Schmidt@ridala.ee